StarTrekGames      StarCraft Encyklopedie      TrekGame.org

CNW:Counter
 
1.6.2014

Právě jsem spustil oficiální FW3 web :-)

22.4.2011

Uvidíme, jestli tento web ješte někdo sleduje :-) Sháním nekolik spolehlivých dobrovolníku na betatesting (no asi spíše alfatesting) nové hry. Dám prednost lidem, kterí mi pomáhali už s testováním FW2. Na vetšinu jsem bohužel za ty roky ztratil kontakt.

9.2.

Ačkoliv to s FW zas až tak nesouvisí : 

6.12. Plná verze Star Trek : Final War 2.5 ke stažení.
26.11

Zprovozněno rozsáhlé diskuzní fórum využívající technologii phpBB2. Fórum by mělo nahradit guestbook a je určeno k diskuzi o všem možném co se aspoň vzdáleně týká her Racoon softu- tedy ST:FW 1-3 :-) Všichni jsou srdečně zváni. 

15.8.

Pár screenshotů z mise Sacrify of angels, aneb jak to vypadá, když se do sebe pustí čtyři desítky lodí :-)

13.8.

Tak, seznam připravovaných vychytávek je tu. A taky jsem přidal několik nových screenshotů

3.8.

Tímto bych chtěl oficálně představit SG-mod pro FW2, na kterém s pomocí Raynora a několika dalších lidí pracuji :-) Zde můžete vidět několik screenshotů. Někdy později zveřejním i seznam připravovaných vylepšení. Jedním z nich je fakt, že nyní se bojů budou účastnit i stíhače, takže na bitevním poli bude občas pěkně rušno... Tak mě napadá, možná dojde i na Jem´ Haddar carrier vypouštějící záplavy Jem´Haddar stíhačů :-)

25.7.

Rozhodl jsem se "odtajnit" strukturu datových souborů lodí :-) Není to nic extra, ale snad to pár lidem pomůže :-) Plnohodnotný editor by si vyžádal několik dní práce... Tady to je...

13.5. Patch 1.2

Extrahovaný soubor nahrajte přes původní spouštěcí soubor. Zde je seznam oprav

21.4.

Impossible battles! Myslíte si, že jste dobří ? :-) Zkuste vahrát tyto bitvy. Jsou docela tuhé. Většinou je třeba přijít na nějakou unikátní taktiku, abyste boj vyhráli.

20.4.

Byly zde problémy se stahováním souborů z tohoto serveru. Pokud máte nízkou stahovací rychlost nebo se nestáhl celý soubor, vyzkoušejte alternativní odkaz na www.StarTrekGames.cz.

19.4.  

English version Star Trek : Final War 2

With english version of manual and some in-game texts. Ship histories and scenario informations were not translated yet. This version also includes 1.1 patch which solves some game bugs. Click here for further details

Patch 1.1

Extrahovaný soubor nahrajte přes původní spouštěcí soubor. Zde je seznam oprav

 

29.9. Plná verze Star Trek : Final War 2 ke stažení.

11.9.2004

Zahájen otevřený betatest. Pro tyto účely hledá Racoon soft několik (cca 10 betatesterů). Jejich úloha už nebude tak složitá a unavující. Hra už je hotová a prošla jedním betatestem. Proto by chyby měly být už odstraněny a betatesteři se více méně mohou věnovat už jen hraní odladěné hry. Stále je však možné, že se v programu vyskytují nějaké chyby, překlepy nebo nedomyšlenosti. Proto bych byl rád, kdyby hra před skutečným vydáním prošla ještě tímto otevřeným betatestem. Případní zájemci o betatest nechť se ozvou na email RacoonSoftware@seznam.cz. Nabídka platí do naplnění stavů :) Pokud chcete být jako betatesteři uvedeni v CREDITS, pak budu požadovat minimálně 4 000 000 získané prestiže a vaše SAVE soubory jako důkaz, že jste hře věnovali nějaký čas.

20.8.2004

Několik nových screenshotů z poslední verze hry. Hra už je na 98% hotová a už na ní pracuje tým betatesterů. Předpokládané datum vydání je někdy během září. Na stránce se Screenshoty je dole odkaz na starší screenshoty (které už jste viděli). Pokud jste to ještě neudělali, můžete porovnat, jak se finální verze hry liší od mých představ zhruba před dvěma lety, kdy byla hra pouze na papírech a jestli někdy bude realizována bylo ve hvězdách. Monumentální bitvy 40 lodí se sice nekonají, ale deset (i když je to spíše umělé, než praktické omezení) lodí by mělo stačit k přesvědčivému přehrání všech podstatných bitev, včetně bitvy u Wolf359, nebo bitev s Dominionem. Jinak si myslím, že výsledná podoba naprosto splnila mé původní záměry a představy (viz. fotomontáže). 

19.7.2004

Nový záznam ve vývojářském deníku :-)

17.7.2004

Nový záznam ve vývojářském deníku a 2 nové screenshoty.

12.7.2004

Nový záznam ve vývojářském deníku.

11.7.2004

Po delší odmlce .-) (3 měsíce) další update. Tentokrát zatím jen 7 nových screenshotů, protože rozsáhlejší úpravy stránek zabírají čas, které by bylo možné věnovat hře samotné. Několik minulých dnů jsem se věnoval především dopilování umělé inteligence a opravám některých chyb. Podrobnější zprávu asi sepíšu spíše do vývojářského deníku nejpíše zítra.  

11.4.2004

Po kratší odmlce je tu další update stránek. Do databáze přibyla následující plavidla : Akira, Ambassador, Intrepid, Miranda, Nebula, Nova, Sabre, Steamrunner, DS9, K´Tinga, Krychle, Hideki a Jem´Haddarský bitevní křižník. Konkrétně popis krychle doporučuji shlédnout, protože je zde konec her, kde byla krychle jen poněkud "silnější" loď ;-) Pokud se ptáte, jak to funguje ve hře, pak vězte, že VELMI DOBŘE :) V nejbližší době se tu objeví pár nových screenshotů a další zápis do vývojářského deníku.

22.3.2004

Nová sada obrázků, tentokrát jakoby z dílu DS9 : Way of the warrior. Také je tu konečně první screenshot z menu !!

7.3.2004

Do databáze přidáno několik lodí : Sovereign refit, Galaxy, Excelsior, Lakota, Negh´Var, B´Rel, K´Vort a Jem Haddarský stíhač.

25.2.2004

Vydána demoverze!!
Starší záznamy