StarTrekGames      StarCraft Encyklopedie      TrekGame.org

CNW:Counter
 
Novější záznamy

17.2.2004

Další záznam ve vývojářském deníku a další screenshot.

12.2.2004

Přidána třída Defiant do federální databáze. Do sekce pictures jsem přidal obrazový záznam z alternativní bitvy ze ST Nemesis : federální flotila proti Scimitaru :-) jinými slovy vás čeká osm nových screenshotů z monumentální bitvy...

9.2.2004

Přidána třída Norexan do databáze. Do seznamů lodí byly dodány třídy, na které se zapomnělo (Miranda, Shadow...). Do obrázků jsem přidal tři nové screenshoty, které zachycují bitvu mezi Enterprise a Scimitarem.

3.2.2004

Přidány Cardassianské lodě do databáze v čele s třídou Galor. Také jsem se rozhodl umístit na stránky jakýsi "vývojářský deník", který vás bude informovat o postupu prací a různých zajímavostech z vývoje hry. Doufám, že se vám tato sekce zalíbí. Co se nedozvíte zde, dozvíte se tam. Časem do ní krátce shrnu i práci v minulých měsících. No a nejpodstatnější novinka je screenshot, který představuje nový interface.

27.1.2004

Nové screenshoty v sekci pictures ukazují, že lehký křižník by si s bitevním křižníkem opravdu zahrávat neměl. Dále byla přidána sekce borgských lodí v databázi. První borgskou lodí, o které si můžete přečíst je koule. 

22.1.2004

Přidána třída D´Deridex do romulanské databáze a to dokonce ve třech verzích. Jelikož ve ST se často vyskytují lodě stejné třídy s různou konfigurací zbraní, bude mít většina lodí v FW2 dvě až tři různé varianty. Spolu s Warbirdem je v romulanské sekci i seznam lodí. Většinu asi znáte. Pokud se ptáte, co za loď se skrývá pod názvem Norexan, pak vězte, že se jedná o romulanský křižník z ST:X Nemesis, který většina lidí zná pod názvem Valdore. Oficiální název třídy je však Norexan. Do sekce info byl přidán text k lodním typům. Vysvětluje pojmenování "válečná loď ", "eskortní loď" atp.

18.1.2004

Přidána třída Vor´Cha do klingonské databáze, spolu se seznamem klingonských lodí, které se vyskytnou v ST : FW2

15.1.2004

Přidány artworky a dosud nespatřené screenshoty z betaverze v sekci pictures

13.1.2004

Založení stránek. Doufám, že se vám budou líbit, a že si jejich prohlížením zpříjemníte čekání na Final War 2. zatím toho zde moc není, ale časem se jednotlivé sekce začnou zaplňovat obrázky, loděmi v databázi, různými doprovodnými texty atp. Již nyní si můžete prohlédnout pár obrázků a pročíst popis třídy Sovereign v sekci database. Pokud se vám design těchto stránek zdá povědomý, čtěte ZDE

Unimatrix325